• TR | EN

 • Davetlerinizi Bize Bırakın, Siz Sadece Keyfini Çıkarın...

  Catering

  Hizmetimiz

  Kaliteli ve özenli ziyafet anlayışımızı, tam profesyonel servis hizmetimizle birleştirdik. Bu birleşime Türk misafir perverliğini ve lezzetli yiyecekleri kattık böylece ortaya Bera Catering çıktı.


  Bera Catering olarak; 10 kişiden 5000 kişiye kadar, açık havada veya kapalı alanda, düğün, nişan, söz, doğum günü, sünnet, iftar yemeği, cenaze yemeği, şirketlerin yıl dönümü kutlamaları, kongre ikramları, piknik, coffee break, çay partileri vb. davetler için hizmet verebilecek ekip ve ekipmana sahibiz.


  Sürdürülebilir başarımızın sırrı; samimiyetimiz ve sürekli yenilenmeye ve her daim genç kalmaya maksimum özen göstermemizdir.


  Catering ikramlarında çok iyi referanslara sahibiz. Referans listemize de göz atmanızı tavsiye ederiz.


  Daha fazla bilgi için; 0312 458 00 00

  ankara@bera.com.tr

  En İyi Catering Hizmeti

  İçin Doğru Seçim

  Oldukça iddialı olduğumuz bir ikram şekli. Oturma düzenli yemeklerde ya da bistrolarda sunduğumuz hizmet, Misafir memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırıyor. Klasik lezzetleri, modern sunuşlar ve profesyonel servis kalitesi ile buluşturmayı 4 yıldır sürdürüyoruz. Özellikle et ve desert kalitemiz oldukça beğeni topluyor. Sebzelerin taze ve sezonunda olmasına çok dikkat ediyoruz. Gramajlarımız alışılmışın dışında, doyurucudur. Şahsen görmek isteyenler için Bera mutfağı temizliği ve hijyeni ile her zaman ziyaretinize açıktır.  Coffee Break

  Misafirlerimiz özellikle demlediğimiz çay harmanımızdan övgüyle bahseder. Bir diğer farklılığımız ise taze ve çeşitli kurabiye büfemiz. 2017 yılı servislerinde yeni süprizlerimiz de var…

  Düğün ve Nişan

  Davetleri

  Kırda, bahçede, evde, nerede arzu ederseniz, ister klasik ikramlar, ister temalı ikramlar… Unutulmaz davetler için özel ikramlar, özel sunumlar…

  İftar Yemekleri

  İşyerlerinizde, evinizde iftar yemeği ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Geleneksel Türk mutfağının eşsiz lezzetleri Bera'nın eşsiz sunumu ile.

  Kokteyl

  Kokteyl daveti vermek için birçok sebep olabilir.

  Sayınız az ya da çok olsun, size uygun bir menümüz mutlaka vardır. Kokteyllerde şıklığı, titizliği, ekip ruhunu görebilirsiniz.


  Sizler için hazırladığımız ev lezzetinde ki ikramlarımızı mutlaka tatmalısınız…  Lunch Box

  Yemek paketlerine bir çok farklı alanda ihtiyaç hissedilebiliyor. Pikniklerde, seyahat esnasında, saha çalışmalarında farklı menülerle yanınızdayız. Bu hizmetteki farklılığımız, hazırlığımızın organizasyona çok kısa bir zaman kala üretilmesi, bu sayede ürünlerin taze ve leziz kalmasıdır.

  Piknik İkramları

  Bu organizasyonlar genel olarak kişi sayısı yüksek olması sebebi ile ekstra dikkat ve özen gerektirir. Bizler planlama aşamasından işin sonuna kadar birçok ayrıntıyı önemser ve uygulanmasını sağlarız. Farklı bütçeler için farklı ikram listeleri mümkündür.

  ZİYA GÖKALP BULVARI NO. 58 ÇANKAYA - ANKARA / TÜRKİYE

  Tel: +90 (312) 458 00 00) Fax: +90 (312) 431 99 99


  BERA.COM.TR EN İYİ FİYAT GARANTİSİ - REZERVASYON YAPIN


  Marketing By Hotel Linkage