ODALAR & SUİTLER

Bera Ankara Otel, Standart Oda
Standard Oda
Bera Ankara Otel, Deluxe Oda
Deluxe Oda
Bera Ankara Otel, Suite Oda
Suite
Bera Ankara Otel, Kral Suite Oda
Kral Suite
REZERVASYON YAPIN

ÖZEL TEKLİFLER ve PROMOSYONLAR

Bera Ankara Otel Yemek Fırsatları

Ücretsiz Akşam Yemeği

Bera Ankara Otel'in eşsiz restaurantın’da akşam yemeği ikramımız olsun.(İade Edilmez Kahvaltı Dahil konaklamalarda ve tek&çift kişilik rezervasyonlarda geçerlidir. Akşam yemeği açık büfe veya set menü olarak ikram edilmekte olup, restaurant saat 22.00’a kadar hizmet vermektedir.)REZERVASYON YAPIN
Bera Ankara Otel Web Site Fırsatları

Harcama Kuponu

Bera Ankara Otel web sitemizden yaptıracağınız rezervasyonlar, konakladığınız gün geçerli olmak üzere 30 TL’lik Harcama kuponu kazandırıyor.


(İade Edilmez Kahvaltı Dahil konaklamalarda tek&çift kişilik rezervasyonlarda geçerlidir. Tüm oda tiplerinde, oda servisi ve restaurantda geçerlidir. Oda servisi için 24 saat, restaurant için 22.00’a kadar kuponunuzu kullanabilirsiniz.)


REZERVASYON YAPIN
Bera Ankara Otel Masaj salonu ve masası

Executive Lounge

Bera Ankara Otel web sitemizden yaptıracağınız rezervasyonlarda Executive Lounge hizmetimizden ücretsiz faydalanın.(King Suit ve diğer suit odalarımıza rezervasyon yaptırarak Executive Launge hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.)REZERVASYON YAPIN

Bu haklar devredilemez ve nakit paraya çevrilemez fırsat olarak değerlendirilebilir. Konaklama dahilinde fırsatlar birleştirilemez ve sadece 1 (bir) fırsattan faydalanabilir.

En İyi Fiyat Garantisi

Son Dakika Fırsatları

Global İşletme Programı

Ziya Gökalp Bulvarı No:58 Çankaya - Ankara / Türkiye

☎ +90 312 458 00 00 | ✉ ankara@bera.com.tr


BERA ANKARA OTEL

Ankara Otelleri Arasındaki Favori Oteliniz

BERA ANKARA; Ankara’nın merkezinde, iş merkezlerine, ulusal ve uluslararası firmalara, hastanelere bakanlıklara, resmi kurum ve kuruluşlara, derneklere, avmlere, müzelere yakınlığı ile konaklama, toplantı, organizasyon ve sosyal etkinlikleriniz için tasarlanmış donanımlı odaları, ziyafet ve toplantı salonları ile alternatifsiz bir hizmet sunuyor. Ankara otelleri arasındaki en favori oteliniz Bera Ankara Otel sizlerin her zaman hizmetinde.


BERA ANKARA ekibi olarak çok güçlü ve köklü bir holding olan BERA HOLDİNG’e bağlı olmanın tüm avantajlarını kullanarak; ürünümüzü iyi tanımamız, takım ruhunun en üst düzeyde yürütüldüğü bir sistem içerisinde çalışmamız, yenilikçi yaklaşımımız ve misafir odaklı çalışma prensibimiz ile hizmetinizdeyiz.


Başkentte konaklamasını ve organizasyonlarını gerçekleştirecek olan siz misafirlerimizi, maksimum misafir memnuniyeti bilinci ve profesyonel hizmet anlayışı ile BERA ANKARA’ya bekliyoruz.


209 oda, 1 restoran, 1 cafe, 8 Toplantı Salonu, 2 Balo Salonu ve BERA SPA ile misafirlerimizin hizmetinde olmaktan kıvanç duymaktayız.


Esenboğa Havaalanı’na 40 dk, Ankara Tren Garı’na 10 dk, Aşti Otobüs Terminali’ne 10 dk, İş ve Ticaret Merkezlerine 2 dk, Alışveriş Merkezlerine 15 dk uzaklıkta olup, toplu taşıma ve metro durağı otelimize 20 metre mesafede bulunmaktadır...


İşletmenin Misyonu

Geleneksel Türk Misafirperverliğine, çağımızın en özel konfor alışkanlıklarını ekledik. Biz buna ''Ağırlama Sanatı'' diyoruz.


İşletmenin Vizyonu

Türk konukseverliğini tüm eşsiz detayları ile misafirlerimize yaşatıp, ülkedeki en iyi aile oteli olmak.


Bera Ankara Otel Oda Fiyatlarına Bakmayı Unutmayın.


Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Simge olarak seçtiği çevreye duyarlı bir tesis olmayı kendine hedeflemiş, gelecek nesillere miras olarak bırakacağımız Dünya’mızı korumayı kendine bir görev olarak gören Bera Ankara Otel ailesi Yeşil Yıldız belgesini alarak bu yolda öncü olmak ve hedeflerine ulaşmak için çalışmalarına devam etmektedir.


Çevre İçin Neler Yapıyoruz;


Bera Ankara Otel olarak çevreye duyarlılığımız için Alternatif Enerji, Çevreci Temizlik, Doğal Kaynakları Koruma İçin Alternatif Seçimler, Ekoloji Dostu Yemek Sunmak, Enerji Tasarrufu, Geri Dönüşebilir Tek Kullanımlık Eşyalar, Konuklarımızı "Yeşil" hakkında bilgilendirip çeşitli çevre anketleri ile görüş alıp uygulama, Sigara İçilmeyen Odalar, Su Tasarrufu ve Çevre Yardım Dernekleri'ne Bağış alanında çalışmalarımız artarak devam etmektedir.


Çevre Politikamız


Çevre kirlenmesine etki eden şirket içi ve dışı etkenleri en aza indirmek. Kaynakları etkin ve akılcı bir şekilde kullanmak. Geri dönüşüm teknolojisi uygulamak. Şirket içinde ve dışında çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri organize etmek, bu tür faaliyetlere destek vermek. Sürekli gelişmeyi sağlamak. Mevcut yasalardan doğan yükümlülükleri yerine getirerek, bütün faaliyet sahalarında çevre bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere çevre yönetim sistemini benimsemek ve gereklerini yerine getirmek.


Ankara Kızılay Otellerinden Bera Ankara Otel'de Yerinizi Ayırtın!

BERA ANKARA OTEL WEB SİTEMİZDEN YAPACAĞINIZ REZERVASYONLAR DAİMA

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ KAPSAMINDADIR!

➨ Üye Olun! %10 İndirim Kazanın!
Bera Ankara, Ankara otelleri, en iyi fiyat garantisi


Restoran &

Lounge

Park Restaurant'ın modern ve sıcak atmosferinde taze ve zengin kahvaltı büfesi ile güne başlayabilir, ilk kahvenizi gazete eşliğinde 'lounge' konforunda yudumluyabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinizi zengin â la carte menümüzden seçtikleriniz ile unutulmaz kılabilirsiniz.

İYİ ŞEYLER KONFOR İLE GELİR

BERA ANKARA OTEL

5* KONAKLAMA DENEYİMİ

Bera Ankara Otel Logo

ZİYA GÖKALP BULVARI NO. 58 ÇANKAYA - ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 (312) 458 00 00 - Fax: +90 (312) 431 99 99

✉ ankara@bera.com.tr


BERA.COM.TR EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

REZERVASYON YAPIN


Marketing By Hotel Linkage