Ankara Otelleri: Bera Ankara Otel

Hemen Rezervasyon

Ankara Otelleri

Bera Ankara Rezervasyon

Ankara otelleri arasındaki tercihiniz Bera Otel sizlere Ankara'nın merkezi Çankayada hizmet vermeye hazır. Kızılay Meydanı, Alışveriş Merkezi, Hastaneler, Resmi Kurumlar, Bakanlıklar, Global Firmalar ve Gar'a yakın olmasıyla ulaşım kolaylığı sağlanabilmekte. Ayrıca Toplu taşıma ulaşım araçları da yürüme mesafesi içindedir. Bera Ankara Otelimiz konforu ve şık hizmeti ile misafirlerimize eşsiz deneyim kazandırmaktadır.


Ankara Çankaya Otellerinden Bera Ankara is, tatil veya seyahat için gelen misafirlere en üst servis standartlar ile hizmet vermeye kendini adamıştır. Otelimiz Toplantı, Organizasyon, Etkinlik ve Ziyafet için tam donanımlı bir şekilde hazırdır.


Sayılı Ankara 5 yıldızlı Oteller arasında olan Bera Ankara ayrıca 209 oda, 1 cafe, 1 restoran, 8 toplantı Salonu, 2 Balo Salonu ve BERA SPA ile Başkentimizde size eşsiz bir hizmet sunmaktadır.


Bera Ankara Fiyatları en iyi Fiyat Garantisi ile Bera Ankara Otel Websitemizde yer almaktadır. Odalarımızı inceleyebilmek için buraya tıklayınız.


Bera Ankara Website anasayfasına buradan girebilirsiniz.

Hemen Rezervasyon

Ankara otelleri arasındaki favori oteliniz, Ankara 5 yıldızlı otellerinden Bera Ankara En uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.


ZİYA GÖKALP BULVARI NO. 58 ÇANKAYA - ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 (312) 458 00 00) Fax: +90 (312) 431 99 99


BERA.COM.TR EN İYİ FİYAT GARANTİSİ - REZERVASYON YAPIN


Marketing By Hotel Linkage